Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Кръстова вада
293 790 €
574 603.30 лв.

(3 498 €, 6 841.49 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:12 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 35 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
11-ти от 14
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

НОВО СТРОИТЕЛСТВО | ПРОСТОРЕН 2-СТАЕН | ВИСОК КЛАС КОМПЛЕКС

Properties AI предлага за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в модерен жилищен комплекс с впечатляваща архитектура, богато озеленяване и висок стандарт на изпълнение. Проектът е създаден с фокус върху съвременния градски начин на живот, комфорта и спокойствието на живущите.

Комплексът предвижда модерни общи части, контролирана среда, търговски площи, зелени пространства и усещане за пространство и хармония рядко срещана комбинация в новото строителство.

Апартаментът впечатлява с отлично вътрешно разпределение и просторна дневна зона:

✔ Просторна дневна с кухненски бокс и трапезария
✔ Самостоятелна спалня
✔ Баня с тоалетна
✔ Входно антре с място за гардероб
✔ Тераса с излаз от спалнята

Жилището е с правилни форми на помещенията и много добра осветеност, което създава усещане за простор и комфорт.

Предимства:
✔ Отлично функционално разпределение
✔ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
✔ Висок потенциал за отдаване под наем
✔ Модерна и перспективна жилищна среда

Локацията осигурява бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, супермаркети, паркови пространства и всички удобства на съвременния градски живот.

За повече информация, моля, позвънете на телефон: 088 777 2861!
Особености
Тухла
За контакт:
088 777 2861
Агенция:
ПРОПЪРТИС ЕЙ АЙ
0877 777 527
В imot.bg от 2025 г.
propertiesai.imot.bg